Türkiye'de polisiye romanlara ilgi arttı. Türk yazarlarında kurguda, hikayede, akıcı ve okunabilir nitelikte polisiye, suç romanları yazdıkları artık hissedilir bir kesim tarafından , okurlar tarafından keşfedildi. Ve Türk Polisiye Yazarları içinde barındıran bir birlik oluşturuldu. https://turkiyepolisiyeyazarlarbirligi.wordpress.com/ sayfası kuruldu ve instagram, twitter, googleplus,facebook sayfalarından da takip edebilirsiniz. Ve artık youtube kanalı aracılığı ile de Türkiye Polisiye Yazarları Birliği Radyo Tiyatrosu adı altında polisiye öyküler de seslendirilmeye başlandı.
Aşağıda videosunu eklediğim INSTAGRAM CİNAYETLERİ adlı hikaye çok yakında seslendirilmeye başlanacak. Bu hikayenin benim için önemli.Çünkü; ben de bu hikayenin içinde yer alıyorum. Doruk ATEŞ tarafından kaleme alınan bu hikaye çok yakında kanaldan sesli olarak dinlenebilecek. Tanıtım videosunu mutlaka dinleyin ve takipte kalın diyorum. Doruk Ateş kalemini çok sevdiğim polisiye yazarlarımızdan. ÖLÜ DOĞANLAR adlı kitabını heyecanla okumuştum. Kitap yorum ve incelemem daha önceki postlarımda mevcut 👉👉 http://www.hayeldamlasi.com/2016/12/okudum-bitti-olu-doganlar-doruk-ates.html 👈👈Yakın zamanda hem cinayet polisiye hem de tarihsel öğelerle harmanlanmış olan MABET kitabını da okuyup sizinle paylaşacağım. 😉

Keyifli SEYİRLER ve OKUMALAR 


2 Yorumlar

  1. Ben de hikâyenin içinde yer alıyorum derken seslendirme mi yapacaksın, seni mi anlatıyor anlamadım ama ikisi de çok heyecanlı :-)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Yok Şulecim seslendirme yapmayacağım. Hikayedeki karakterlerden biriyim, kendi adımla geçiyorum orada da bookstagram ve blogger olarak :)

      Sil